Wybierz cel, który chcesz wesprzeć!

Razem możemy ulepszyć świat! Oprócz tego, że dostajecie pierwszą lekcję za darmo, 100% opłaty za trzecią lekcję przekazuję na działalność charytatywną.

Jest to ważna część mojego życia, dlatego postanowiłam połączyć ją z moją pracą. Poniżej przedstawiam wam akcję, którą sama wspieram od wielu lat i darzę ją całkowitym zaufaniem. Po otrzymaniu wpłaty za trzecią lekcję z każdym nowym studentem, całą kwotę przelewam na tę akcję.

Jeśli wspieracie jakąkolwiek inną akcję charytatywną w Polsce lub Unii Europejskiej, dajcie mi proszę znać, chętnie przeleję na nią środki z waszej lekcji.

Po postawieniu przelewu prześlę wam potwierdzenie z banku.

Pamiętajcie, że nawet niewielka cegiełka ma duże znaczenie przy budowie szczytnego celu!

Dwunastoletnia Berenika Borkowska od urodzenia walczy z konsekwencjami rozszczepu kręgosłupa i wodogłowia. Przeszła już dziewięć operacji, a jej codzienność to regularna rehabilitacja. Od pięciu lat Berenika jest w trakcie wieloetapowego leczenia ortopedycznego w Niemczech. Dzięki serii operacji oraz specjalistycznym ortezom Berenika samodzielnie chodzi. Kilka razy w roku musi też wyjeżdżać na intensywne turnusy rehabilitacyjne. Pomimo niedowładów nóg, zastawki w mózgu i szeregu innych schorzeń współistniejących, Berenika jest niebywale utalentowaną dziewczynką. Gra w teatrze dziecięcym, pięknie śpiewa i recytuje, płynnie posługuje się językiem angielskim, uwielbia czytać, reprezentuje swoją szkołę w licznych konkursach i jest wzorową uczennicą. Jej zainteresowania sięgają od baletu po mitologię grecką, wyobraźnia jest nieposkromiona, a największe marzenie to to, by kiedyś zatańczyć na prawdziwej scenie. Niestety, obecnie roczny koszt leczenia i rehabilitacji Bereniki dochodzi do 100.000 zł. Rodzinę Bereniki znam przez moją siostrę i jestem gotowa zaręczyć, że każdy grosz przelewany na pomoc, rodzice z miłością i zaangażowaniem wydają na leczenie, wsparcie i rozwój córki.